Oferta pracy

Handlowiec - Dział Zakupów

Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.

  • Sędziszów Małopolski

    Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zakupów materiałów i usług pośrednich

  • Prowadzenie procesów zapytań ofertowych, gromadzenie i analiza ofert

  • Negocjowanie umów, cen i warunków współpracy z dostawcami

  • Wspieranie wymagań klientów wewnętrznych

  • Odnawianie zapasów materiałów pośrednich wg wprowadzonych parametrów

  • Nadzorowanie terminów dostaw

  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z dostawcami

  • Wspieranie realizacji budżetów w ramach poszczególnych kategorii zakupów pośrednich

  • Identyfikacja potencjalnych oszczędności

  • Aktualizacja danych w systemie SAP

  • Tworzenie analiz, raportów i sprawozdań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w obszarze zakupów pośrednich w firmie produkcyjnej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Dobre umiejętności negocjacyjne

  • Zdolność myślenia analitycznego i umiejętność gromadzenia kluczowych informacji

  • Dobre zrozumienie procesów produkcyjnych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP

Mile widziane

  • Znajomość SAP

  • Doświadczenie w obszarze zakupów pośrednich

To oferujemy

  • udział w procesie rozwoju światowej firmy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w przemyśle lotniczym

  • szeroki pakiet socjalny (premia regulaminowa, ubezpieczenie medyczne i na życie, dofinansowanie posiłków w stołówce, świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie kursów i szkoleń, program poleceń pracowniczych, nagrody jubileuszowe)

  • dobre warunki i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków w stołówce

  • nagrody jubileuszowe

Grupa Safran jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wysokich technologii dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Koncern zatrudnia ponad 58 000 Pracowników w około 300 zakładach, centrach rozwojowych i biurach konstrukcyjnych na całym świecie.

Safran Transmission Systems Poland w Sędziszowie Małopolskim k. Rzeszowa produkuje najwyższej klasy przekładnie mocy do samolotów Boeing i Airbus.

Przewiń do profilu firmy