Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec Działu Eksportu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Łódzki importer i eksporter  obuwia działający na rynku od 1991r.
    Handlowiec –na stanowisku związanym z eksportem
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Ekspansja na nowe rynki zbytu
    • Efektywna współpraca z istniejącymi klientami zagranicznymi
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Współtworzenie nowych kolekcji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Biegła znajomość  języka angielskiego w mowie i piśmie oraz bardzo dobra
    • Znajomość języka niemieckiego
    • Biegła obsługa komputera, w szczególności Microsoft Office (Word, arkusz
    • Kalkulacyjny Excel, Outlook)
    • Umiejętność pisania ofert, zapytań ofertowych
    • Gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych
    • Skuteczność w działaniu, samodzielność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dużym atutem może być znajomość branży obuwniczej
    Oferujemy:
    • Pracę z zespołem kreatywnych  ludzi w  nowo wybudowanym nowoczesnym biurze.

      Firma pracuje w oparciu o informatyczny program zarządzania i sprzedaży produktów

    CV oraz list motywacyjny prosimy o przesyłanie klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kondor Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi."