Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec Działu Eksportu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Łódzki importer i eksporter  obuwia działający na rynku od 1991r.
Handlowiec –na stanowisku związanym z eksportem
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Ekspansja na nowe rynki zbytu
  • Efektywna współpraca z istniejącymi klientami zagranicznymi
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Współtworzenie nowych kolekcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Biegła znajomość  języka angielskiego w mowie i piśmie oraz bardzo dobra
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Biegła obsługa komputera, w szczególności Microsoft Office (Word, arkusz
  • Kalkulacyjny Excel, Outlook)
  • Umiejętność pisania ofert, zapytań ofertowych
  • Gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych
  • Skuteczność w działaniu, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dużym atutem może być znajomość branży obuwniczej
Oferujemy:
  • Pracę z zespołem kreatywnych  ludzi w  nowo wybudowanym nowoczesnym biurze.

  Firma pracuje w oparciu o informatyczny program zarządzania i sprzedaży produktów

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesyłanie klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kondor Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi."