Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec Działu eksportu - rynek chiński

PrimaSort Sylwester KołodziejO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

OBOWIĄZKI:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów na rynku chińskim,
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów zagranicznych i tworzenie bazy klientów,
  • Nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z klientami ze swojej bazy,
  • Kontakt e-mailowy i telefoniczny, skype w języku angielskim/chińskim,
  • Przygotowywaniem ofert handlowych,
  • Współpracę z działem logistyki w zakresie transportu.

WYMAGANIA:

  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność komunikowania się przez telefon i mailowo w języku angielskim/chińskim,
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji i inicjatywa w działaniu,
  • Samodzielność i umiejętność planowania własnej pracy,
  • Doświadczenie w kontakcie z kontrahentami (np.:obsługa klienta, sprzedaż, spedycja)

PREFERUJEMY STUDENTÓW STUDIÓW ZAOCZNYCH BĄDŹ ŚWIEŻYCH ABSOLWENTÓW, NATIVE CHINESE SPEAKERS WELCOME !

OFERUJEMY:

  • Pracę 8h dziennie w godzinach między 9.00 a 17.00,
  • Międzynarodowe środowisko pracy – Klienci z całej Europy / Azji,
  • Pakiet narzędzi wraz z niezbędnym sprzętem komputerowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów : część stała i prowizja od uzyskanych obrotów.

Ogłoszenie archiwalne