Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec działu samochodów używanych

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BCH Bogdan Chwaliński to firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisie samochodów marki Ford. Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Forda zajmuje się naprawami blacharskimi i lakierniczymi pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

    Miejsce pracy: Opole ul. Osieckiej 1. / Dąbrowa ul. Korczaka 3

    Główne zadania:

    • wycena samochodów używanych,
    • ofertowanie samochodów używanych
    • prezentacja samochodów
    • obsługa serwisu otomoto,
    • dbałość o czystość i stan techniczny samochodów używanych,
    • fakturowanie sprzedaży,

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
    • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego,
    • zdolności interpersonalne,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie + premia za wyniki
    • szkolenia,
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • pracę w miłej atmosferze,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz 883)