Oferta pracy

Handlowiec e-commerce

BEST MICRO Sp. z o.o.

Czarodzieja 16

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientem

  • pozyskiwanie nowych leadów sprzedażowych

  • przygotowanie ofert i sprzedaż produktów dla klientów firmy

  • prowadzenie rozmów sprzedażowych oraz komunikacji mailowej

  • wsparcie działu e-commerce w procesie realizacji zamówień

  • udział w postępowaniach: przetargach i zapytaniach publicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, najchętniej z zakresu IT

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce

  • praktyczną wiedzę z zakresu e-commerce i obsługi sklepów internetowych

  • znajomość mechanizmów działania sklepów internetowych

  • obycie biznesowe w branży IT lub e-commerce,

  • umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji sprzedażowej (telefon, e-mail)

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • naturalne predyspozycje do kontaktu z klientem, komunikatywność

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • kontrakt B2B

  • wyjątkowe biuro i bardzo dobrą atmosferę pracy

  • cotygodniowe lekcje z języka angielskiego

  • możliwość pracy zdalnej

  • wolny dzień w urodziny

  • letnie piątki cały rok- w piątki kończymy o 15.30

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

W Best Micro specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży serwerów i niezbędnego do ich obsługi sprzętu serwerowego. Ponadto, spełniając wymagania naszych klientów, prowadzimy także administrację serwerami, serwis pogwarancyjny oraz dostarczamy niezbędne oprogramowanie. Nasz zespół posiada wiedzę z zakresu kompleksowej obsługi sprzętu odnawialnego przez producenta oraz sprzętu refabrykowanego.

Firmę Best Micro tworzą najlepsi profesjonaliści i prawdziwi pasjonaci, specjalizujący się w dostarczaniu zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie i wiedzę, które w połączeniu dają Nam ogromną przewagę nad konkurencją.

Przewiń do profilu firmy