Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec eksportowy / Przedstawiciel handlowy - język niemiecki

LAMPENSCHUTZGITTER Maciej Kowalski

kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
umowa agencyjna
5 00010 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów na rynkach zagranicznych (mailowo oraz telefonicznie),

  • dbanie o stałe poszerzanie wiedzy Klientów o nowe produkty z portfolio firmy,

  • rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych,

  • przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb Klientów.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży elektrycznej, oświetleniowej),

  • umiejętność budowania partnerskich relacji z Kontrahentami,

  • znajomość kultury sprzedaży B2B w krajach niemieckojęzycznych (Niemcy, Austria, Szwajcaria)

  • znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel)

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia (warunek konieczny)

To oferujemy

  • dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań (praca w 100% zdalna)

  • szkolenie z zakresu charakterystyki Klienta docelowego

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej

  • wynagrodzenie prowizyjne oraz pakiet premiowy zależny od wyników

  • brak górnego pułapu wynagrodzenia

  • pracę w dynamicznym, konkretnym i słownym Zespole

O nas

Firma LAMPENSCHUTZGITTER Maciej Kowalski od lat funkcjonuje na rynkach niemieckojęzycznych jako pionierzy w wykonywaniu kratek ochronnych pod wymiar na lampy przemysłowe. Spektrum zastosowań naszych produktów jest bardzo duże.