Oferta pracy

Handlowiec FMCG (kanał tradycyjny)

Manpower CoREO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Handlowiec FMCG (kanał tradycyjny)Numer ref.: HAN/052/JGR

Zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami na terenie całego kraju
  • Odpowiadanie za sprzedaż i odsprzedaż od dystrybutorów
  • Negocjowanie warunków
  • Analiza rentowności sprzedaży

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientami z kanału tradycyjnego
  • Znajomość rynku FMCG
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doskonała obsługa programów komputerowych (Word, Excel, Power Point)
  • Doświadczenie w pracy stacjonarnej

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z Klientem
  • Stałe godziny pracy
  • Wynagrodzenie wzbogacone o premie
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Realne możliwości rozwoju oraz wpływ na strategię firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy