Logo Pracuj.pl

Handlowiec Fotowoltaiki

ASTROENERGY sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
4 000–40 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000–150 000
netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów firmy (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, turbiny wiatrowe)
  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy samodzielnej
  • Prawo Jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie w terenie wraz z jednym z naszych najlepszych handlowców.
  • Najskuteczniejsze schematy działania na obecnym rynku fotowoltaicznym.
  • Regularne szkolenia stacjonarne realizowane przez zespół “Jak Sprzedawać Fotowoltaikę” i naszych agentów wraz z darmowym dostępem do pełnych pakietów kursów sprzedażowych OZE.
  • Webinary szkoleniowe, firmową platformę edukacyjną, narzędzia sprzedażowe.
  • Pomoc w budowie Twojego zespołu sprzedażowego (rekrutacja i coaching).
  • Programy motywacyjne, leasingi aut, wspólne wyjazdy.
  • Stałą opiekę całego zespołu i aktywne wsparcie Twojej sprzedaży.
  • Rodzinną, życzliwą atmosferę sprzyjającą rozwojowi - nie jesteśmy
  • Nie jesteśmy korporacją, dla której każdy pracownik to liczba i target. Stawiamy na ludzi i relacje
  • Daj nam znać jeśli potrzebujesz czegoś więcej.

O nas

W AstroEnergy zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła i szeregu usług dodatkowych. Nie jesteśmy korporacją - jesteśmy firmą, w której panuje rodzinna atmosfera oraz wzajemny szacunek. Naszym największym priorytetem nie są liczby, a rzetelne partnerstwo i stawanie się codziennie lepszą wersją samego siebie.

Dział sprzedaży AstroEnergy prowadzony jest przez markę Jak Sprzedawać Fotowoltaikę - [KLIKNIJ] czyli największą firmę szkoleniową zajmującą się sprzedażą fotowoltaiki w Polsce. Posiadamy najlepszy system wdrożeniowy w Polsce pozwalający na osiągnięcie zarobków na poziomie 5 000 - 10 000 zł w pierwszym miesiącu pracy nie mając doświadczenia w sprzedaży PV. Wiemy jak pomóc Ci osiągnąć sukces w tej branży. U nas możesz zacząć od zera, i dojść naprawdę wysoko.

Zapewniamy wsparcie nie tylko na tle zawodowym ale również w życiu codziennym, gdyż wiemy że tak naprawdę, właśnie tam znajduje się grunt, który sprawia że jesteś znakomitym pracownikiem. Podpowiemy Ci również jak inwestować i pomnażać zarobiony kapitał. Podejdziemy do Ciebie indywidualnie, rozpoznamy twoje mocne strony i uwolnimy twój największy potencjał.

W naszej firmie znajdują się specjaliści którzy pomogą Ci stać się szczęśliwym oraz efektywnym członkiem zespołu.

Jako jedna z nielicznych firm na Polskim rynku, wprowadzamy tak zwany Turkusowy model zarządzania. Jest to model pozbawiony typowego systemu hierarchicznego, w którym współpracownicy traktowani są z góry. U nas możesz liczyć na niecodzienne i indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Dlatego masz niezwykłą szansę aby dołączyć do naszego zespołu i pracować na równi z mistrzami tego zawodu.

Handlowiec Fotowoltaiki, pomorskie