Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec Fotowoltaiki

ASTROENERGY sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
4 00040 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000150 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów firmy (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, turbiny wiatrowe)

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy samodzielnej

  • Prawo Jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie w terenie wraz z jednym z naszych najlepszych handlowców.

  • Najskuteczniejsze schematy działania na obecnym rynku fotowoltaicznym.

  • Regularne szkolenia stacjonarne realizowane przez zespół “Jak Sprzedawać Fotowoltaikę” i naszych agentów wraz z darmowym dostępem do pełnych pakietów kursów sprzedażowych OZE.

  • Webinary szkoleniowe, firmową platformę edukacyjną, narzędzia sprzedażowe.

  • Pomoc w budowie Twojego zespołu sprzedażowego (rekrutacja i coaching).

  • Programy motywacyjne, leasingi aut, wspólne wyjazdy.

  • Stałą opiekę całego zespołu i aktywne wsparcie Twojej sprzedaży.

  • Rodzinną, życzliwą atmosferę sprzyjającą rozwojowi - nie jesteśmy

  • Nie jesteśmy korporacją, dla której każdy pracownik to liczba i target. Stawiamy na ludzi i relacje

  • Daj nam znać jeśli potrzebujesz czegoś więcej.

O nas

W AstroEnergy zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła i szeregu usług dodatkowych. Nie jesteśmy korporacją - jesteśmy firmą, w której panuje rodzinna atmosfera oraz wzajemny szacunek. Naszym największym priorytetem nie są liczby, a rzetelne partnerstwo i stawanie się codziennie lepszą wersją samego siebie.

Dział sprzedaży AstroEnergy prowadzony jest przez markę Jak Sprzedawać Fotowoltaikę - [KLIKNIJ]  czyli największą firmę szkoleniową zajmującą się sprzedażą fotowoltaiki w Polsce. Posiadamy najlepszy system wdrożeniowy w Polsce pozwalający na osiągnięcie zarobków na poziomie 5 000 - 10 000 zł w pierwszym miesiącu pracy nie mając doświadczenia w sprzedaży PV. Wiemy jak pomóc Ci osiągnąć sukces w tej branży. U nas możesz zacząć od zera, i dojść naprawdę wysoko.

Zapewniamy wsparcie nie tylko na tle zawodowym ale również w życiu codziennym, gdyż wiemy że tak naprawdę, właśnie tam znajduje się grunt, który sprawia że jesteś znakomitym pracownikiem. Podpowiemy Ci również jak inwestować i pomnażać zarobiony kapitał. Podejdziemy do Ciebie indywidualnie, rozpoznamy twoje mocne strony i uwolnimy twój największy potencjał.

W naszej firmie znajdują się specjaliści którzy pomogą Ci stać się szczęśliwym oraz efektywnym członkiem zespołu.

Jako jedna z nielicznych firm na Polskim rynku, wprowadzamy tak zwany Turkusowy model zarządzania. Jest to model pozbawiony typowego systemu hierarchicznego, w którym współpracownicy traktowani są z góry. U nas możesz liczyć na niecodzienne i indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Dlatego masz niezwykłą szansę aby dołączyć do naszego zespołu i pracować na równi z mistrzami tego zawodu.