Oferta pracy

Handlowiec

RRAS sp. z o.o.O firmie

5 000‐15 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Wały Piastowskie 1
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Specjalista

RRAS sp. z o.o.

Wały Piastowskie 1

Gdańsk

RRAS FORWARDING to nowoczesna firma spedycyjna, z siedzibą w Gdańsku, której celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej.

Handlowiec

Opis stanowiska:

  • rozbudowa bazy klientów
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • dalsza rozbudowa bazy klientów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku handlowca w firmie spedycyjnej mile widziane, ALE NIE JEST TO WARUNEK KONIECZNY,
  • znajomość branży spedycyjnej ale i to NIE JEST WARUNKIEM KONIECZNYM
  • mile widziana własna baza klientów i podwykonawców – TO TEŻ NIE JEST WARUNEK KONIECZNY, ALE MILE WIDZIANY
  • energia, chęci, zaangażowanie, determinacja i pasja do realizacji założonych celów TO JEST WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • stałe godziny pracy
  • wynagrodzenie oparte o podstawę i atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i określoną na przejrzystych warunkach
  • bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań jak również wsparcie merytoryczne i mentalne
  • otwartość kierownictwa na propozycję usprawnienia lub alternatywnych rozwiązań korzystnych dla klienta jak również naszego przedsiębiorstwa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy