Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Gniezno, Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Poznań, Rawicz, Wolsztyn, Jarocin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Siedziba  Firmy zlokalizowana jest niedaleko Bydgoszczy w Zielonce. Firma Hel-Wita Sp. z o.o. jest częścią grupy WITA  (Wita- Niemcy, Wita- Polska, Wita- Chiny) będącej własnością Firmy Mertus 253 GmbH, zarejestrowanej we Frankfurcie w Niemczech.

    Firma specjalizuje się w produkcji pomp cyrkulacyjnych, spełniających wymagania EU ERP. Nasze produkty stosowane są głównie w instalacjach wody pitnej, stanowią część składową bojlerów podwieszanych, są podzespołem mieszających wymienników ciepłej wody, ogrzewania podłogowego, zaworów automatycznych. Oddział w Polsce wprowadza technologie R&D Wita (Niemcy), wykorzystuje korzyści wynikające z dobrej jakości produktów i sieci marketingowej, co gwarantuje jej wysoką jakość i konkurencyjność na rynku.

    W związku z potrzebą rozwoju działalności handlowej, rozpoczynamy proces rekrutacji wykształconych handlowców. W imieniu grupy Wita przedstawiamy Państwu naszą ofertę współpracy.
    Handlowiec
    Praca na terenie wybranych regionów w Polsce

    Opis stanowiska:

    • Bezpośrednia obsługa klientów
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Negocjowanie warunków współpracy
    • Praca na terenie wyznaczonego obszaru regionów w Polsce

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w kierunku marketing / mechanika / automatyzacja
    • Doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu, dodatkowym atutem będzie znajomość branży technologii instalacji ciepłowniczych - min. 5 letnie doświadczenie zawodowe
    • Obycie z rynkiem instalacji pomp cyrkulacyjnych, instalacji ciepłowniczych, wymienników ciepła, producentów i odbiorców bojlerów i kotłów grzewczych, itp.
    • Doświadczenie w rozwoju sieci klientów, opiece i zarządzaniu nimi
    • Systematyczność w pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, umiejętność organizacji własnej pracy
    • Znajomość języka angielskiego ( znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • Dyspozycyjność- wyjazdy służbowe w kraju i za granicę
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy Kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
    • Zapewniamy atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, który omawiany będzie w trakcie rozmów rekrutacyjnych.
    • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

    CV (mile widziane również w wersji anglojęzycznej) prosimy przesłać za pomocą opcji Aplikuj.

    W tytule maila proszę o wpisanie nazwy stanowiska.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hel-Wita Sp.z o.o moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hel-Wita Sp.z o.o moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że

    Administratorem Twoich danych osobowych będzie Hel-Wita Sp. z o.o.- Biznesowa 22  Zielonka, 86-005 Białe Błota, jednocześnie informujemy, iż został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych („IOD”), adres korespondencyjny : Biznesowa 22  Zielonka, 86-005 Białe Błota, adres email: [email protected] .

    Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest sprawne przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Handlowiec

    Twoje dane osobowe w zakresie: imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia będą przetwarzana na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2106/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE (RODO), tj. w oparciu o prawnie usprawiedliwiony interes wynikający z art. 221 kodeksu pracy; w pozostałym zakresie danych osobowych i informacji o Tobie podanych przez Ciebie będą one przetwarzane w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. w oparciu o zgodę.

     Podane przez Ciebie dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko i zostaną zniszczone niezwłocznie po jej zakończeniu.

     Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych przetwarzanych w systemach informatycznych.

     Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, ale pamiętaj, że nie ma to wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale odmowa ich podania lub brak zgody na ich przetwarzanie niestety uniemożliwi Ci wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

    Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Jeżeli chcesz skontaktować się z Firmą w sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, w szczególności w związku z wniesieniem wniosku o realizację Twoich praw korzystaj, proszę, z adresu mailowego: [email protected] lub pisz na adres: Hel-Wita Sp. z o.o.- Biznesowa 22  Zielonka, 86-005 Białe Błota

    Po zapoznaniu się z treścią powyższej informacji wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hel-Wita Sp. z o.o. dla celu związanego z rekrutacją na stanowisko: Handlowiec.