Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Instalacje fotowoltaiczne

MAXCOM ECO ENERGY Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych do klienta indywidualnego, rolnictwa i firm

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla potencjalnych Klientów

  • dbanie o wysoki standard obsługi Klienta w trakcie procesu sprzedaży i montażu

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży, preferowane branże: fotowoltaika ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, sprzedaż bezpośrednia, branże okołorolnicze, doradztwo finansowe i kredytowe

  • orientacja na wynik i doświadczenie Klienta

  • umiejętność budowania trwałych i uczciwych relacji zarówno z Klientem jak i Firmą

  • otwartość i chęć do rozwoju w obszarze odnawialnych źródeł energii

  • codzienna praca z firmowym CRM

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w fotowoltaice

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • dokładne wdrożenie efektywny i gwarantujący wysokie zarobki system pracy

  • wynagrodzenie podstawowe + wysokie prowizje (stabilne dochody na poziomie 8.000 zł - 15.000 zł netto/mc)

  • praca dla dużego, wiarygodnego pracodawcy - spółka z grupy Maxcom S.A., rodzimej firmy notowanej na GPW, osiągającej przychody powyżej 100 mln złotych rocznie

  • codzienne wsparcie menedżerów oraz pracowników działu technicznego

  • wysoka jakość realizowanych montaży

  • możliwość awansu na stanowiska menedżerskie

Inni obiecują, my to dajemy.

Jesteś zainteresowany rozwojem w branży OZE?

Spotkałeś się już z innymi ofertami oraz opiniami o rynku i warunkach zatrudnienia?

Duża rotacja? Nierealne budżety? Brak wsparcia i beznamiętne parcie na wynik?

Stres spowodowany niezadowoleniem Klienta z wcześniej sprzedanych realizacji?

A może to też Twoje własne doświadczenie?

Jeśli wiesz, że mógłbyś się związać na dłużej z branżą, zapewnić sobie i Firmie stabilny i długotrwały rozwój...

Porozmawiajmy

Przewiń do profilu firmy