Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj szybko” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do INCOM GROUP S.A. (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] . Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INCOM GROUP S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Mokronoskiej 6, 52-407 Wrocław moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla przyszłych rekrutacji” Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec IT

Incom Group S.A.

Mokronoska 6

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i rozwojem sprzedaży z obecnymi klientami

  • bieżąca, telefoniczna sprzedaż całego naszego asortymentu (urządzenia mobilne, podzespoły i akcesoria komputerowe, rozwiązania sieciowe, oprogramowanie, elektronika użytkowa i inne związane z nowymi technologiami)

  • realizacja planów sprzedażowych

  • badanie potrzeb, profilu i potencjału Klientów oraz budowaniem z nimi długofalowych relacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób:

  • dla których sprzedaż jest tym co lubią robić i z nią wiążą swoją przyszłość

  • doświadczonych w sprzedaży telefonicznej

  • samodzielnych, zaangażowanych i zdyscyplinowanych

  • entuzjastycznych i optymistycznych

  • komunikatywnych i nie mających problemów z budowaniem długotrwałych relacji handlowych

  • których motywują cele, plany biznesowe i wymierne korzyści, które dzięki ich realizacji można zdobyć

  • zainteresowanych branżą IT

To oferujemy

  • ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów

  • stabilność, młody zespół i przyjazną atmosferę

  • umowę o pracę na pełny etat

  • wolne weekendy: praca od poniedziałku do piątku ( 9-17)

  • pakiet szkoleń wprowadzających i opiekę specjalisty

  • możliwość nauki i rozwoju

  • bardzo dobre warunki pracy ( nowoczesne biuro, pyszna kawa)

  • ciekawe podróże dla najlepszych

  • opiekę medyczną

Firma INCOM GROUP SA, z główną siedzibą we Wrocławiu, jest jednym z największych dystrybutorów w branży IT, działającym na rynku od ponad 30 lat. Wyróżnia nas elastyczność, dynamika w działaniu oraz nowatorskie podejście, dzięki któremu kreujemy trendy oraz mamy realny wpływ, nie tylko na rodzimy rynek technologiczny. Zaspokajamy potrzeby ponad 10 tysięcy Partnerów, z niemal wszystkich obszarów nowych technologii, wirtualizacji oraz inteligentnych rozwiązań IT. Działamy jako lider w dystrybucji wiodących producentów z branży IT i elektroniki konsumenckiej na świecie, takich jak: AOC, Gigabyte, MSI, Philips, Asus, Western Digital, LG, Toshiba i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.