Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

LIFT.UP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Jędrzejów, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż zestawów fotowoltaicznych w sektorze B2C

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysoki standard obsługi klienta

  • Profesjonalne dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta

  • Codzienne raportowanie swoich działań

Nasze wymagania

  • Ukierunkowanie na realizację założonych celów

  • Doświadczenie w sprzedaży - mile widziane

  • Umiejętność skutecznych negocjacji

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Brak elementu pozyskiwania klientów - handlowiec zawsze ma umówione 4-5 spotkań dziennie

  • Zarobki na poziomie od 12 000 PLN (stała podstawa 3000 - 4000 PLN oraz bardzo wysokie prowizje)

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon oraz tablet

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera rynku OZE

  • Profesjonalne szkolenia techniczne oraz sprzedażowe

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników