Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec / Key Account Manager

IBCS Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów w obszarze etykiet samoprzylepnych na roli, zarówno białych jak i zadrukowanych w technologii fleksograficznej

  • przygotowywanie ofert i negocjacje cenowe

  • utrzymywanie długofalowych relacji i zarządzenie klientami

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na rynku B2B

  • wykształcenie wyższe min. licencjat

  • bardzo dobrą znajomość w mowie i piśmie jednego z języków: angielski lub niemiecki

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomości pakietu Office

  • mobilności - gotowość do wyjazdów służbowych

  • komunikatywności

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • atrakcyjną pracę w strukturach nowoczesnej firmy

  • pracę w miłej, luźnej i wesołej atmosferze

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami i możliwość korzystania z ich wiedzy i doświadczenia

  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych

  • elastyczne godziny pracy

  • niezbędne narzędzia pracy tj. własne stanowisko, laptop, telefon

  • dostęp do samochodów służbowych od pierwszego dnia pracy

  • bardzo dużą samodzielność, elastyczność w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu własnych pomysłów

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z uzyskiwanymi wynikami

  • możliwość korzystania z karty Benefit MultiSport,

  • ubezpieczenie na życie na bardzo preferencyjnych warunkach

IBCS Poland Sp. z o.o.

IBCS Poland jest dostawcą rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne w obszarze łańcucha dostaw. Nasi specjaliści tworzą – jeden z największych w Polsce – ośrodek kompetencyjny w obszarze logistyki magazynowania i informatycznych rozwiązań mobilnych, oferujący skuteczny poziom doradztwa.

Przewiń do profilu firmy

Termin składania CV do 31.03.2021r