Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Biurkom – Flampol właściciel marki ,,Oryginalnysok’’ poszukuję osób do dystrybucji 100% soków NFC
    na stanowisko:

    Handlowiec
    Miejsce pracy: Kielce

    Opis stanowiska:

    • Aktywna sprzedaż oferowanych przez firmę produktów (vanselling)
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymywanie współpracy z klientami
    • Raportowanie efektów swojej pracy
    • Monitorowanie rynku
    • Reprezentowanie firmy na rynku

    Wymagania:

    • Preferowana własna działalność gospodarcza
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność obsługi komputera - pakiet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
    • książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna)
    • umiejętności nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa min. 2000 zł + prowizja + premia
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Auto dostawcze
    • Stałą prace
    • Pracę w Polskiej firmie
    • Możliwość podwyższania kwalifikacji
    • Możliwość awansu

    Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz,
    w temacie wiadomości wpisując : HANDLOWIEC.MIASTO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biurkom-Flampol Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biurkom-Flampol Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.