Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

Prochem

Prochem

Nieznanicka 57

Kłomnice (pow. częstochowski)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązujesz i utrzymujesz relację z klientami.

  • Przygotowujesz oferty cenowe.

  • Analizujesz rynek i działania konkurencji.

  • Negocjujesz warunki współpracy z klientami.

  • Współpracujesz z działami operacyjnymi w celu sprawnej obsługi zleceń.

  • Przygotowujesz cykliczne raporty z działań dla zarządu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: masz doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie z branży farbiarskiej.

  • Komunikacja: jesteś osobą otwartą, komunikatywną i cechuje Cię wysoka kultura osobista. Lubisz rozmawiać z klientami. Umiesz szybko podejmować decyzje i samodzielnie działać w stresowych sytuacjach.

  • Wiedza: znasz obecne trendy w branży chemicznej lub budowlanej.

  • Terminowość i skrupulatność: pilnujesz terminów i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki – te cechy pomagają Ci dobrze zorganizować swoją pracę.

  • Umiejętności: potrafisz skutecznie prowadzić negocjacje biznesowe.

  • Customer Experience: zależy Ci na tym, aby budować pozytywne doświadczenia klientów. Wiesz, że klienci wybiorą naszą markę, jeśli będą nam ufać. I że musimy zrobić wszystko, żeby tego zaufania nie zawieść.

To oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: nasza firma prężnie się rozwija. Dzięki temu i my rozwijamy się zawodowo i podnosimy swoje kwalifikacje. Codziennie wykorzystujemy swoje umiejętności w praktyce. Wprowadzamy swoje pomysły i daje nam to mnóstwo satysfakcji.

  • Stabilne zatrudnienie: oferujemy umowę o pracę.

  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.

  • Wynagrodzenie: atrakcyjne warunki (podstawa i prowizja).