Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

Gratisownia.plO firmie

  • Knurów

    Knurów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert dla Klientów biznesowych

  • Przygotowywanie wizualizacji zgodnych z preferencjami Klientów (obsługa programu Corel – po szkoleniu)

  • Aktualizacja ofert oraz przygotowywanie nowych koncepcji gadżetów reklamowych dla Klientów

  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i stałymi Klientami

  • Samodzielne poszerzenie bazy Klientów

  • Monitorowanie sprzedaży wśród pozyskanych Klientów

  • Raportowanie wyników pracy

  • Udział w szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych

  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

  • Zarażanie współpracowników i Klientów dobrym samopoczuciem

Nasze wymagania

  • Rozmowa to podstawa relacji z Klientem

  • Samoorganizacja pracy to podstawa działań zawodowych

  • Kreatywność to coś naturalnego, stale obecnego w twoich zachowaniach

  • Wysoka motywacja na osiąganie postawionych celów jest motorem do pracy

  • Skrupulatność i sumienność to cechy charakteru, które ułatwiają regularne osiąganie postawionych celów

  • Pakiet MS Office to nie prom kosmiczny którego obsługi należy się bać

  • Doświadczenie w sprzedaży jest wykorzystywane i stale pogłębiane

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta obcojęzycznego

  • Praca to nie tylko wysiłek, ale przyjemność

  • Prawo jazdy kat. B. jest wykorzystywaną umiejętnością, a nie papierkiem w portfelu

To oferujemy

  • Zatrudnienie WYŁĄCZNIE na umowę o pracę

  • Zarobki - bez górnej granicy (dodatkowe premie miesięczne, kwartalne, roczne)

  • Stałe godziny pracy 8:00-16:00 - praca stacjonarna w biurze (w okresie pandemii praca tydzień w biurze, tydzień zdalnie)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Szkolenia, możliwości rozwoju oraz awansu

  • Przyjazną, partnerską atmosferę w pracy

  • Codziennie pyszną kawę i porcję śmiechu niezbędną do nabycia zmarszczek szczęścia!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Gratisownia.pl

Gratisownia.pl to firma zajmująca się importem oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm.

Od przeszło 14 lat nasz zgrany zespół zyskał sobie zaufanie ponad 10.000 firm i Instytucji Państwowych - zobacz z kim będziesz współpracował/a.

Od 2009 roku jesteśmy członkami Trust- Solidni w Biznesie, od 2010 członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, a w 2015 roku otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie branży reklamowej - Korony reklamy 2015. W roku 2017 byliśmy nominowani do nagrody Ekomersy 2017 oraz otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie "Zdobądź dyplom PIP" organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

Przewiń do profilu firmy

W naszej pracy codziennie mamy kontakt z interesującymi Klientami, nigdy się nie nudzimy i stale robimy coś nowego. Abyś i Ty nie nudził się z nami, powiemy Ci jakich osób szukamy.

Poszukujemy 2-3 osób