Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

Regamet Tryba SP.J.O firmie

  • Kolbuszowa, Warzyce (pow. jasielski)

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z rozbudową struktur sprzedaży detalicznej poszukujemy ambitnych i nastawionych na profesjonalną obsługę Klienta, Doradców Handlowo-Technicznych.

Handlowiec

Obowiązki:

  • realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o asortyment stalowych pokryć dachowych
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów, Wykonawców
  • budowanie długofalowych relacji z Wykonawcami i firmami Dekarskimi
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy Regamet

Oczekujemy:

  • popartego sukcesami doświadczenia sprzedażowego
  • doświadczenia w sprzedaży segmentu pokryć dachowych
  • wiedzy i praktyki w zakresie doradztwa technicznego
  • wykształcenia min. średniego, dodatkowym atutem będzie ukierunkowanie techniczne
  • znajomości rynku i wielu ekip dekarskich
  • wysokich zdolności negocjacyjnych
  • umiejętności pracy z komputerem
  • pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia celu
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • samochód służbowy, telefon komórkowy i inne narzędzia pracy
  • pracę w  ambitnym zespole.

Ogłoszenie archiwalne