Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Konsultant ds. Inwestycji

GRUPA SATERNUS S.A.

4 20012 000 brutto / mies.
  • Nowa 32, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Nowa 32

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami i kreowanie sprzedaży w sektorze B2B oraz B2A,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Doradztwo w zakresie dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb Klientów,

  • Przygotowywanie ofert i umów,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Współpraca z działem wsparcia sprzedaży oraz architektury,

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do życia i nowych wyzwań,

  • Masz zacięcie handlowe i zmysł techniczny,

  • Jesteś osobą zorientowaną na realizację celu,

  • Jesteś osobą dociekliwą, sumienną i dobrze zorganizowaną,

  • Posiadasz doświadczenie w zamówieniach publicznych oraz w branży budowlanej.

  • Masz łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych, umiejętności zadawania kluczowych pytań i zdolności analityczne.

  • Masz bardzo dobrą znajomość programów Excel, Word,

  • Rzetelnie podchodzisz do realizacji zadań, jesteś kreatywny i posiadasz umiejętność pracy w zespole,

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie w branży,

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w przyjaznej i rodzinnej atmosferze;

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Grupa SATERNUS to jeden z wiodących krajowych producentów i dystrybutorów urządzeń na publiczne strefy rekreacji w tym min. place zabaw, street workout, zewnętrzne urządzenia fitness, meble miejskie. Firma sprzedaje swoje produkty w blisko 40 krajach na 3 kontynentach. Grupa SATERNUS to lokalna firma o globalnym zasięgu, która od blisko 30 lat specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie nowoczesnych placów zabaw oraz terenów rekreacyjno-sportowych.

Przewiń do profilu firmy