Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec – Konsultant telefoniczny

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Frato sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska

    • Praca z klientami w relacji B2B
    • Dbanie o relacje z klientami z podległego regionu
    • Budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielnie pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach
    • Uczestnictwo w najważniejszych wydarzeniach branżowych (targi, szkolenia, konferencje)
    • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego produktu
    • Wsparcie procesów biura w obsłudze pozyskanych klientów (B2B)

    Szukamy osób które są

    • Komunikatywne
    • Mają inicjatywę, pozytywną energię i potrafi samodzielnie działać.
    • Mają doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane,
    • Są zaangażowane i sumienne
    • Umiejące sprawnie planować swoje zadania oraz czas pracy
    • Posiadają umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
    • Otwarte na nowe wyzwania
    • Posiadają umiejętność pracy w środowisku Microsoft oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Chciałyby na wiele lat związać się z firmą
    • Znają język angielski w stopniu komunikatywnym

    Mile widziane jest

    • Zainteresowanie obszarem technologii logistycznych, kurierskich, magazynowych;
    • Znajomość języka obcego na poziomie min B2 będzie dodatkowym atutem
    • Chęć zaangażowania w nowe rozwiązania, produkty oferowane klientom

    Oferujemy

    • Współpracę B2B
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Stałe wynagrodzenie + premia oparta o wyniki sprzedaży
    • Udział w ambitnych, ciekawych zadaniach
    • Wsparcie i pomoc przełożonych
    • Elastyczne podejście do godzin pracy
    • Imprezy integracyjne
    • Dostęp do świeżo parzonej kawy oraz herbaty :)
    • W naszej wizji przyszłości nasza firma będzie mieć zasięg międzynarodowy, więc mamy perspektywy wizyt w intersujących, słonecznych miejscach.

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Frato Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.