Handlowiec

MICHAŁ KOZIOŁ MKCOMPANYO firmie

MICHAŁ KOZIOŁ MKCOMPANY

Grunwaldzka

Kraków

Firma kingLED.pl Importer & Producent oświetlenia LED poszukuje handlowca!
Działamy od 2011 roku, jesteśmy stabilna firmą która stale się powiększa.
Handlowiec w firmie z oświetleniem LED
Poszukujemy nowej osoby do zespołu handlowego.

Zadania:

  • obsługa handlowa Klientów internetowych oraz stacjonarnych
  • obsługa i utrzymanie relacji z Klientem
  • tworzenie ofert handlowych
*praca polega na obsłudze Klientów którzy zgłaszają się do nas z reklam i stałej współpracy.

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy handlowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • podstawę + premię
  • pracę w stabilnej firmie
Jeśli podejmiesz u nas pracę, wyszkolimy Cię na specjalistę od oświetlenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Do CV proszę dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy