Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Handlowiec

TOP Sp. z o.o.O firmie

4 000‐7 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

TOP Sp. z o.o.

Na Zakolu Wisły 14

Kraków

Firma TOP-Autoserwis.pl to nowoczesny, prężnie rozwijający się serwis mechaniczny. Specjalizujemy się w naprawach samochodów osobowych i dostawczych wszystkich wiodących producentów, w tym: Volkswagen, Citroen, Peugeot, Audi, Skoda, Seat, Opel, Kia, Hyundai, Ford, Renault, Dacia, Fiat, BMW, Mercedes i wiele innych. Dysponujemy najnowszym profesjonalnym sprzętem serwisowym do diagnozowania i naprawy zaawansowanych technicznie pojazdów. Nasz serwis posiada 7 zaawansowanie technicznie podnośników, co stawia Nasz serwis jako jednego z największych i najnowocześniejszych serwisów samochodowych w Krakowie.

Handlowiec

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe doradztwo handlowo-techniczne
  • Sprzedaż usług serwisowych i towarów dla kompletnej i skutecznej obsługi klienta
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz jej pozyskiwanie
  • Planowanie i organizacja pracy działu serwisu w oparciu o terminarz wizyt klientów
  • Organizacja pracy na warsztacie
  • Kontrola jakości zlecanych napraw zgodnie z przyjętymi wymaganiami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (teoretyczna i praktyczna)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • Znajomość obsługi komputera i łatwość przyswajania wiedzy technicznej
  • Nastawienie na wynik (praca na cyfrach, realizacja zadań i celów firmy)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz czytelność wypowiedzi
  • Wysoka kultura osobista i brak nałogów
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zarobki adekwatne do wyników pracy
  • wynagrodzenie 5000 do 8000 zł (brutto)
  • stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju i awansu
  • pracę w dużym i nowoczesnym serwisie samochodowym zajmującym się głównie mechaniką samochodową, wymiana opon, elektromechaniką samochodową
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne