Oferta pracy

Handlowiec

PRYZMAT KRAKÓW Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Pryzmat – firma z 30-letnim doświadczeniem w zakresie zapewniania klientom ciągłości druku, zatrudni Handlowca/Opiekuna Klienta do swojego punktu w Krakowie.

Handlowiec
  • Oferujemy wynagrodzenie stałe, po okresie próbnym ok. 2 800 zł netto („na rękę”).
  • Zatrudniamy wyłącznie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
    Pierwsza umowa jest  3-miesięcznym okresem próbnym, kolejną zawieramy na czas nieokreślony.
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 17:00.
Zakres zadań na tym stanowisku:
  • kontakt telefoniczny i wizyty u klientów biznesowych oraz w instytucjach
  • podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i wspomaganie ich poprzez wskazywanie najlepszych rozwiązań z zakresu druku
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez negocjowanie umów i warunków współpracy, przygotowanie ofert handlowych, zgodnych z profilem firmy i kontrahentów
  • realizacja celów sprzedażowych
  • zbieranie informacji do tworzenia i aktualizacji bazy klientów
  • systematyczne raportowanie swojej pracy
  • aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami

Narzędzia pracy: samochód firmowy, telefon komórkowy, odzież firmowa.
Przeprowadzamy własne szkolenia produktowe, sprzedażowe i serwisowe.

Jeżeli ta oferta Cię zainteresowała, wyślij swoje CV za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy