Handlowiec

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Duston zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem biur w materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących. Naszą specjalnością są wysokiej jakości tonery i tusze oraz serwis drukarek. Produkty oferujemy na rynku ogólnopolskim od 2006 roku. Głównym obszarem naszej działalności jest Kraków.

    W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno oryginalne tonery i tusze, jak również wysokiej jakości materiały alternatywne. Nasze produkty pozwolą obniżyć koszty eksploatacji drukarek nawet do 60%, przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych i jakościowych wydruków.

    Nieustanne inwestowanie w technologię pozwoliło nam uzyskać tonery i tusze o podwyższonej niezawodności i wydajności wyróżniające się na rynku materiałów eksploatacyjnych również bardzo konkurencyjną ceną.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy Duston poszukujemy osób na stanowisko
    Handlowca
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
    • przygotowywanie ofert handlowych i umów
    • obsługa mailowa i telefoniczna klientów firmy
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • swoboda nawiązywania kontaktów z klientami
    • samodzielność w działaniu
    • aktywność i entuzjazm
    • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziane doświadczenie w materiałach eksploatacyjnych do urządzeń drukujących

    Oferujemy:

    • szkolenia przygotowujące do pracy
    • samodzielne stanowisko
    • motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia
    CV prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikowania.