Logo Pracuj.pl

Handlowiec

Jetpol.pl S.C.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa handlowa obecnych klientów
  • realizowanie planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert sprzedaży i prezentacji
  • aktualizacja raportów sprzedaży
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi programów Word oraz Excel w zakresie pozwalającym przygotować ofertę, stworzyć bazę danych klientów itp.
  • doświadczenie w sprzedaży m.in. rok, doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność analizy potrzeb klienta
  • umiejętność samodzielnej pracy – bez nadzoru
  • łatwość nawiązywania kontaktu oraz kultura osobista
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w postaci podstawy i premii od sprzedaży
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie (praca bez nadzoru i nie w siedzibie spółki) lub w oparciu o działalność gospodarczą
  • głównie praca zdalna, sporadyczne wyjazdy do klientów
  • szkolenia merytoryczne i sprzedażowe
  • współpraca długofalowa

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Jetpol.pl s.c. jest dostawcą rozwiązań dla druku wielkoformatowego oraz cyfrowego. Firma działa na rynku od 2016 roku. Jesteśmy jednym czołowych dostawcą rolowych drukarek wielkoformato-wych. Szukamy osoby na stanowisko handlowca, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż drukarek oraz nawiązywanie relacji biznesowych z klientami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jetpol.pl .

Przebieg rekrutacji

1-szy etap – rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami

2-gi etap – rozmowa przez aplikację MS Teams z wybranymi kandydatami + krótki test kompe-tencji

3-trzeci etap – podpisanie umowy z kandydatem, który przeszedł pozytywnie 2-gi etap.

Handlowiec, kujawsko-pomorskie