Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Kupiec

  • Grójec, Mogielnica, Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Logifresh Sp. z o.o.

    Logifresh zajmuje się eksportem świeżych owoców i warzyw do Europy Wschodniej i krajów UE. Poszukujemy profesjonalistów i ludzi którzy mają ambicje bycia najlepszymi.

    Miejsce pracy: Grójec, Mogielnica, Bronisze (pow. warszawski zachodni)
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    zakup owoców i warzyw a szczególności jabłek, kontrola jakości u producenta przed wysyłką, sprzedaż do klientów w Unii Europejskiej i w Polsce.

    Wymagania:

    wykształcenie wyższe - mile widziane SGGW (lub w trakcje nauki), znajomość jakości owoców i warzyw szczególnie jabłek,  podstawowa znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego, prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    oferujemy umowę o pracę, wysokie wynagrodzenia i premie, niezbędne narzędzia, możliwość wyjazdów zagranicznych i rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.