Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - kupiec

  • Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Suncrops Poland Sp. z o.o. jest wiodącym producentem oraz dystrybutorem pomidorów oraz innych warzyw z Maroka i Hiszpanii. Zajmujemy się sprzedażą oraz dystrybucją własnej produkcji warzyw i owoców do wiodących sieci handlowych w Polsce oraz innych krajów ościennych , więcej informacji o nas na www.suncrops-france.com. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku Polskim , do naszego oddziału w Niepruszewie poszukujemy pracownika:

Handlowiec - kupiec - sprzedawca ( rynek polski ) - specjalizacja sieci handlowe
Miejsce pracy: Niepruszewo (pow. poznański)

Opis stanowiska:

  • Bieżące śledzenie rynku dostawców produktów i tendencji cenowych
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw międzynarodowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz stała współpraca z obecnymi
  • Zakup produktów rolnych (warzywa , owoce)
  • Bezpośredni kontakt z klientem, ofertowanie, sprzedaż
  • Analizę ofert oraz wybór dostawców
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Nadzór nad realizowanymi zamówieniami
  • Sporządzanie zamówień, kontrolę faktur, wyjaśnianie niezgodności

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego / handlowego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, francuski lub hiszpański będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży warzywa – owoce (warunek konieczny)
  • Zdolności negocjacyjnych na bardzo wysokim poziomie
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kontrahentami oraz klientami

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o przesłanie CV w języku polskim, oraz języku angielskim.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się