Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - kupiec

  • Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Suncrops Poland Sp. z o.o. jest wiodącym producentem oraz dystrybutorem pomidorów oraz innych warzyw z Maroka i Hiszpanii. Zajmujemy się sprzedażą oraz dystrybucją własnej produkcji warzyw i owoców do wiodących sieci handlowych w Polsce oraz innych krajów ościennych , więcej informacji o nas na www.suncrops-france.com. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku Polskim , do naszego oddziału w Niepruszewie poszukujemy pracownika:

    Handlowiec - kupiec - sprzedawca ( rynek polski ) - specjalizacja sieci handlowe
    Miejsce pracy: Niepruszewo (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Bieżące śledzenie rynku dostawców produktów i tendencji cenowych
    • Zarządzanie łańcuchem dostaw międzynarodowych
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz stała współpraca z obecnymi
    • Zakup produktów rolnych (warzywa , owoce)
    • Bezpośredni kontakt z klientem, ofertowanie, sprzedaż
    • Analizę ofert oraz wybór dostawców
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Nadzór nad realizowanymi zamówieniami
    • Sporządzanie zamówień, kontrolę faktur, wyjaśnianie niezgodności

    Wymagamy:

    • Wykształcenia wyższego ekonomicznego / handlowego
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, francuski lub hiszpański będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży warzywa – owoce (warunek konieczny)
    • Zdolności negocjacyjnych na bardzo wysokim poziomie
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
    • Umiejętności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kontrahentami oraz klientami

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju
    • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
    • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim, oraz języku angielskim.