Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Kutno, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-06-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawna Mediator oferuje usługi prawne.

    W związku z rozwojem poszukujemy HANDLOWCÓW / KONSULTANTÓW, którzy będą pozyskiwać osoby i firmy na usługi kancelarii.

    W ramach usług dla osób oferujemy:

    - odszkodowania za wypadki (komunikacyjne, rolnicze, w pracy, inne)

    - odszkodowania za szkody majątkowe

    - sprawy ZUS i pracownicze

    - zwrot prowizji bankowych

    - inne sprawy

    W ramach usług dla firm oferujemy:

    - wdrożenie RODO (wdrożenie, szkolenie, dokumentacja)

    - obsługa wierzytelności firm

    HANDLOWIEC. Sprzedaż usług dla osób i firm.

    Miejsce pracy: Kutno, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice
    Numer referencyjny: 132

    OBOWIĄZKI:

    • pozyskiwanie klientów - firm/osób fizycznych,
    • organizowanie spotkań
    • wstępna obsługa,
    • raportowanie wyników
    • przekazanie klientów do dalszej obsługi

    Dla aktywnych Handlowców wsparcie w postaci kontaktów do klientów oraz dodatkowa praca - wdrożenie RODO dla firm

    WYMAGANIA:

    • samoorganizacja
    • motywacja do pracy,
    • mobilność,Kat.B
    • dostęp do internetu,
    • mile widziane doświadczenie sprzedażowe

    OFERUJEMY:

    • dobre wynagrodzenie i prowizję,
    • zwrot kosztów dojazdu,
    • elastyczny czas pracy,
    • różne formy współpracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.