Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "CHEMIKOLOR" - S.A.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Morgowa 4, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Morgowa 4

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów,

  • Utrzymywanie kontaktów i sprzedaż obecnym klientom

  • Przyjmowanie, zamówień , fakturowanie, ustalanie sposobu realizacji, terminu dostawy i warunków zapłaty.

  • Monitorowanie płatności

  • Utrzymywanie dobrych kontaktów z dostawcami.

  • Analizowanie ofert i przegląd dostawców, pod kątem wyboru najlepszej oferty produktowej.

  • Utrzymywanie optymalnego stanu zapasów – niedopuszczanie do nadmiaru i przeterminowaniu się towarów.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników sprzedażowych