Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KARAMBA GNIEWOMIR KONCEWICZ

    NIEMAPA to seria ilustrowanych przewodników po miastach dla rodzin poszerzona o produkty bazujące na jej grafice, jak: plakaty, pocztówki, torby, plecaki, notesy, które sprzedajemy w całej Polsce (sklepy, księgarnie, sklep online a także hotelom, instytucjom czy firmom) detalicznie oraz hurtowo.

    Handlowiec

    Miejsce pracy: Łódź

    Handlowiec dla marki NIEMAPA

    Opis stanowiska:

    • Obsługa bieżących klientów firmy
    • Pozyskiwanie nowych klientów (instytucji, przedsiębiorstw) oraz ich kompleksowa obsługa
    • Zlecanie produkcji bieżących zamówień i zleceń
    • Obsługa sklepu internetowego (zamówienia, promocja, wysyłka, reklamacje)
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Monitorowanie rynku i proponowanie nowych linii produktowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy
    • Wystawianie faktur i przygotowywanie zestawień sprzedaży
    • Wyjazdy służbowe i reprezentowanie firmy na targach lub podczas spotkań

    Wymagania na stanowisko:

    • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku ds. sprzedaży bądź jako sprzedawca w ramach własnej działalności gospodarczej
    • Doświadczenie w sprzedaży produktów z branży kreatywnej
    • Samodzielność, komunikatywność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Determinacja w osiąganiu wyników
    • Efektywność i umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby klienta
    • Duże wyczucie estetyczne i graficzne oraz językowe - umiejętność przygotowania estetycznych ofert sprzedażowych
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
    • Wiedza z zakresu druku i produkcji gadżetów drukowanych, w tym tekstylia mile widziana
    • Gotowość do krótkich podróży służbowych w kraju

    Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba obeznana z polskim wzornictwem i punktami sprzedaży w całej Polsce, zorientowana na cele sprzedażowe oraz potrafiąca rozwijać sieć dystrybucji.

    Oferujemy:

    • Praca zdalna zorientowana na efekty
    • Nienormowany czas pracy
    • Przewidywany czas pracy ok. 3-4 h/dziennie
    • Możliwość rozwoju pracy w samodzielny biznes
    • Zatrudnienie - początkowo umowa cywilnoprawna
    • Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji od sprzedaży
    • Unikatowa okazja do tworzenia własnych produktów i wprowadzania ich na rynek pod szyldem marki

    Sposób aplikacji:

    • Zainteresowanych kandydatów prosimy o wiadomość wysłaną przez przycisk aplikowania zawierającą w treści krótki list kandydata z uzasadnieniem, dlaczego jest idealnym handlowcem dla NIEMAPY i co może dać marce oraz CV kandydata w załączniku.

    Prosimy o dopisanie klauzuli

    „Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest firma KARAMBA Gniewomir Koncewicz moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczenia tam zdjęcia (wizerunku). Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie”.

    Jednocześnie informujemy, że CV niezawierające powyższego oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    „Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest  spółka firma KARAMBA Gniewomir Koncewicz moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczenia tam zdjęcia (wizerunku). Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie”.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO, informujemy, żeAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest KARAMBA Gniewomir Koncewicz z siedzibą w Łodzi, ul. gen. Kozietulskiego 4 posiadająca numer identyfikacji podatkowej (NIP) 6881246921

    1.       Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat,

    2.       posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej na adres siedziby Administratora danych lub elektronicznie na adres e-mail: [email protected]  Ponadto dane osobowe mogą być przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w prawnie uzasadnionych interesach realizowanych przez Administratora, w tym w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, do czasu ich wygaśnięcia. W przypadku wniesienia sprzeciwu przestaniemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w ww. celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do Pani/Pana danych osobowych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pani/Pana interesów, praw i wolności lub Pani/Pana dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń,

    3.       ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,

    4.       podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko,

    5.       odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z Administratorem w procesie rekrutacji,

    6.       Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.