Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych w części do linii produkcyjnych oraz serwisem maszyn. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Handlowiec
    Miejsce pracy: Łódź

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie – preferowane techniczne
    • mile widziani również studenci studiów zaocznych – najlepiej kierunków technicznych
    • znajomość pakietu Office, w szczególności: Excel, Word, Outlook
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • systematyczność
    • prawo jazdy kategorii B

    Mile widziane będą:

    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość zagadnień technicznych
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (choć nie jest wymagane)

     Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • negocjacje warunków handlowych
    • obsługa istniejących kontrahentów
    • przygotowywanie ofert handlowych

    W zamian oferujemy:

    • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wsparcie merytoryczne
    • atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + premie i prowizje)
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.