Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

INELO Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie,

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług na rynku B2B (doświadczenie w branży transportowej lub telekomunikacyjnej to dodatkowy atut)

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Umowę o pracę na minimum 5500 zł brutto oraz prowizję za sprzedaż, a dodatkowo premie miesięczne i kwartalne

  • Auto służbowe, również do użytku prywatnego: VW Golf

  • Dobrze zaplanowane wdrożenie i pracę dla lidera branżowego

  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kart sportowych, ubezpieczenia grupowe.

Inelo – jesteśmy wiodącą na rynku europejskim firmą, produkującą oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans®, urządzenia do pobierania danych oraz zaawansowany system satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX.

Przewiń do profilu firmy