Handlowiec Logistyki Kontraktowej - Specjalista ds. Rozwoju Logistyki Kontraktowej

HUB logistics Sp. z o. o.O firmie

  • Pęcice (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HUB logistics to dynamicznie rozwijająca się, innowacyjna firma świadcząca spersonalizowane usługi konsultingowe, oraz rozwiązania outsourcingowe dla logistyki wewnętrznej, które pozwalają kontrolować i zarządzać przepływem materiałów, informacji oraz kapitału klienta w sposób profesjonalny, elastyczny i różnorodny.

Oferowane przez HUB pakiety usług pokrywają całą gamę procesów logistycznych, od momentu rozwoju produktu, poprzez jego kontrolę, jak i finansowanie utrzymania aktywów obrotowych. Wysoka jakość, wydajność i elastyczność oferowanych rozwiązań pozwalają HUB logistics zaproponować zupełnie nowe podejście dla łańcucha dostaw każdego klienta. Spersonalizowane usługi logistyki wewnętrznej począwszy od gospodarki magazynowej i rozwiązań kadrowych kończąc na różnorodnych rozwiązaniach z zakresu outsourcingu i zakupów, gwarantują płynność procesów wewnętrznych: produkcji, magazynowania i transportu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec Logistyki Kontraktowej
/ Specjalista ds. Rozwoju Logistyki Kontraktowej

Miejsce pracy: Warszawa / Pęcice

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doskonała znajomość branży logistycznej SMB w zakresie logistyki kontraktowej,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy z udokumentowanymi sukcesami, finalizacji kontraktów – warunek konieczny,
  • Zdolności handlowe i negocjacyjne,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B1),
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B (praca w terenie),
  • Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu.

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Zarządzanie rozwojem długofalowej współpracy,
  • Przygotowywanie, przedstawianie i negocjowanie umów,
  • Współpraca z działami operacyjnymi w celu wypracowania optymalnych rozwiązań dla Klientów i zapewnienia oczekiwanego poziomu obsługi,
  • Organizacja i prowadzenie spotkań handlowych w celu nawiązania współpracy,
  • Rozpoznawanie i analizowanie potrzeb Klientów,

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy, złożone z części stałej plus premia,
  • Pakiet benefitów (Karta MultiSport Plus, Pakiet Medyczny),
  • Niezbędne narzędzia do pełnej realizacji zakładanych celów,
  • Realny wpływ na kreowanie marki firmy Hub Logistics,
  • Stabilne zatrudnienie,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))”.

Zapoznaj się z nami na https://www.hub.fi/pl/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy