Oferta pracy

Handlowiec

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dedykowanej bazy Kwiaciarni,

  • sprzedaż produktów na powierzonym terenie w oparciu o vanselling,

  • rozwój sprzedaży, pozyskiwanie zamówień,

  • odbiór należności i prowadzenie dokumentacji (wystawianie faktur, paragonów obsługa terminala płatniczego),

  • budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • otwartość w kontaktach z Klientami,

  • doświadczenie w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • dobra organizacja pracy,

  • orientacja na cele i nieszablonowe myślenie,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne zarobki (podstawa + procent od sprzedaży),

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • możliwość rozwoju u największego polskiego producenta kwiatów,

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi