Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent bielizny damskiej w Lublinie poszukuje osoby na stanowisko

    Handlowiec
    Miejsce pracy: Lublin

    Obowiązki:

    • Nawiązywanie kontaktów handlowych, pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywna sprzedaż wyrobów bieliźniarskich i pończoszniczych,
    • Utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi,
    • Sprzedaż bielizny na rynku polskim oraz europejskim i poszukiwanie nowych rynków zbytu,
    • Sporządzanie ofert, negocjacje, analiza rynku bieliźniarskiego,
    • Współpraca z produkcją, księgowością i magazynierami.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w branży bieliźniarskiej – zwłaszcza w handlu hurtowym, umiejętność nawiązywania relacji z klientem, komunikatywność, zaangażowanie,
    • Mile widziana znajomość języka obcego: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub innego. (min. poziom średnio zaawansowany),
    • Umiejętności negocjacyjne oraz pracy w zespole,
    • Dobra znajomość obsługi programów komputerowych.

    Zapewniamy:

    • Miłą atmosferę,
    • Motywacyjny system wynagradzania(podstawa + premia od sprzedaży),
    • Zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju oraz awansu,
    • Udział w targach i szkoleniach.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.W. SOLO – Krzysztof Fabijański w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Handlowiec oraz przyszłych rekrutacji.

    W każdej chwili możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem : [email protected]

    Administrator

    Administratorem Twoich danych osobowych jest P.W. Solo Krzysztof Fabijański, ul. Mełgiewska 74, 20-950 Lublin prowadzący Galerię Sztuki STALOWA, ul. Stalowa 26, 03-426 Warszawa.

    Z kim możesz się skontaktować, aby otrzymać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Galerię?

    Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych przez firmę SOLO, możesz skontaktować się z nami pisząc na adres: : [email protected]

    Możesz też skontaktować się z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych, wykorzystując następujące dane kontaktowe: : [email protected], telefon + 48 600 226 697

    Przetwarzanie danych

    Administrator może przetwarzać dane osobowe w celu:

    a) przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy
    b) przyszłych procesów rekrutacyjnych – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.

    Okres przechowywania danych

    Dane osobowe, w związku z bieżącym procesem rekrutacyjnym, będą przechowywane do 12 miesięcy od dnia zakończenia procesu.

    W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dane osobowe będą przechowywane 24 miesiące od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

    Przekazywanie danych

    Nie przekazujemy Twoich danych innym podmiotom, a Twoje dane nie podlegają również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    Prawa osób, których dane dotyczą

    W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda ma Pani/Pan prawo jej wycofania. Zgodę można odwołać w każdym czasie wysyłając e-mail na : [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych narusza przepisy prawa przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych.