Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Magazynier (sieci zewnętrzne)

HTI Północ

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługę klientów hurtowni (obsługa zamówień, fakturowanie),

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • zaangażowanie w rozwój sprzedaży w Hurtowni Instalacyjnej HTI Express,

  • przyjmowanie oraz komisjonowanie towarów,

  • wydawanie towarów,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy,

  • obsługa wózka widłowego,

  • raportowanie do Koordynatora Regionu.

Nasze wymagania

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • potrafisz planować i organizować swoją pracę,

  • cechujesz się wysokim poziomem komunikacji i dużą samodzielnością w działaniu oraz ukierunkowaniem na realizację wyznaczonego celu,

  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub jesteś gotowy/a do ich uzyskania.

Mile widziane

  • znajomość branży instalacyjnej i/lub sieci zewnętrznych (wod-kan-gaz) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • program szkoleń przygotowujący do powierzonych zadań,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • pakiet medyczny i kartę Mutlisport.

HTI Północ

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, której działalnością podstawową jest zapewnienie rozwiązań dla inwestycji infrastrukturalnych. Posiadamy kilkanaście placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie materiałów dla naszych klientów, a w szczególności inwestorów, wykonawców i firm projektowych.

Aktualnie w związku z prężnym rozwojem chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu ambitnego,

samodzielnego i gotowego na nowe wyzwania kandydata na stanowisko: Handlowiec - Magazynier (sieci zewnętrzne).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego.