1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe "Alfa Elektro" Sp. z o.o. z siedzibą w 40-335 Katowice, ul. Obrońców Westerplatte 81. 2. Administrator danych osobowych powołał administratora bezpieczeństwa informacji /inspektora ochrony danych osobowych, którego zadaniem jest nadzorowanie prawidłowości przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected] 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia prowadzenia rekrutacji w P.H. Alfa Elektro. 4. Podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych. 5. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, do jakich te dane zostały pozyskane. 6. Państwa dane będą przetwarzane przez podmiot zewnętrzny w stosunku do Administratora danych: Online Technologies HR Sp. z o.o., który jako właściciel serwisu HRLink wykonuje przetwarzanie danych osobowych na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. 7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie danych w dowolnym momencie. 8. Dane przetwarzane będą przez okres: a) do momentu zamknięcia procesu rekrutacyjnego, jeżeli zgoda na przetwarzanie dotyczyła tylko bieżącej rekrutacji, b) przez 3 lata od momentu złożenia aplikacji, jeżeli udzielono zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Po tym terminie dane zostaną trwale usunięte z systemu. 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu. 10. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Handlowiec - Magazynier

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;

  • prowadzenie gospodarki magazynowej;

  • bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;

  • zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej;

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia gospodarki magazynowej;

  • minimum wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

  • umiejętność organizowania pracy własnej;

  • wysokie umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;

  • dofinansowanie aktywności sportowej;

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Alfa Elektro Sp. zo.o. firma z branży elektrotechnicznej obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Handlowiec/Magazynier.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów i przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie magazynu hurtowni.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Czytaj o nas na www.alfaelektro.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.