Oferta pracy

Handlowiec - Magazynier

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.O firmie

  • Polna 134, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.

Polna 134

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowaniu ofert handlowych dla klientów;

  • bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu;

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania

  • znajomość branży elektrotechnicznej;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

  • umiejętność organizowania pracy własnej;

  • wysokie umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Alfa Elektro Sp. zo.o. firma z branży elektrotechnicznej obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Handlowiec/Magazynier.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów i przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie magazynu hurtowni.

Przewiń do profilu firmy

Czytaj o nas na www.alfaelektro.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.