Oferta pracy

Handlowiec – magazynier w hurtowni instalacyjnej

HTI Północ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów hurtowni (obsługa zamówień, fakturowanie),

  • doradztwo techniczne i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań technicznych,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • zaangażowanie w rozwój sprzedaży w Hurtowni Instalacyjnej HTI,

  • utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami, dostawcami i inwestorami,

  • raportowanie do Koordynatora Regionu,

  • sporadycznie pomoc przy pracach magazynowych

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • zdolność do łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej i szybko przyswaja nowe zagadnienia,

  • z pasją realizujesz się w sprzedaży i efektywnie budujesz długofalowe relacje biznesowe,

  • potrafisz planować i organizować swoją pracę,

  • cechuje Cię wysoki poziom komunikacji i duża samodzielność w działaniu oraz ukierunkowanie na realizację wyznaczonego celu,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub jesteś gotowy/a do ich uzyskania,

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • program szkoleń przygotowujący do powierzonych zadań,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • pakiet medyczny i kartę Mutlisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego.

HTI Północ

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, której działalnością podstawową jest zapewnienie rozwiązań dla inwestycji infrastrukturalnych. Posiadamy kilkanaście placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie materiałów dla naszych klientów, a w szczególności inwestorów, wykonawców i firm projektowych.

Aktualnie w związku z prężnym rozwojem chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu ambitnego,

samodzielnego i gotowego na nowe wyzwania kandydata na stanowisko: Handlowiec – magazynier w hurtowni instalacyjnej

Przewiń do profilu firmy