Oferta pracy

Handlowiec

PRODUCTION CARE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 000‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie w leasingu pracowniczym pomagamy przedsiębiorcom w optymalizacji kosztów operacyjnych i odciążamy ich z formalności kadrowych.

Handlowiec

Opis stanowiska

Główne zadanie polega na pozyskiwaniu nowych rentownych klientów.

Cele szczegółowe:

  • Doprowadzenie do podpisania umów o współpracę z klientami różnej wielkości z branży logistycznej oraz produkcyjnej z terenu całej Polski.
    • identyfikacja nowych potencjalnych klientów;
    • umawianie spotkań z decydentami;
    • prezentowanie oferty;
    • kalkulacja i negocjowanie stawek;
    • doprowadzanie do podpisania umowy.
  • W miarę potrzeb uczestniczenie w bieżącej obsłudze klienta.
  • Regularne składanie kompletnych i dokładnych codziennych i cotygodniowych raportów z aktywności i wyników.

Styl pracy:

  • Samodzielność w doborze sposobów i narzędzi pozyskiwania klientów
  • Odpowiedzialne korzystanie ze swobody działania i nieformalnej atmosfery pracy

Wymagania:

Konieczne:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny.
  • Znajomość branży produkcyjnej bądź logistycznej - warunek konieczny.
  • Mile widziane doświadczenie w branży outsourcingu pracowniczego bądź agencji pracy.
  • Pełna samodzielność, samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę (podstawa uzależniona od Twojego doświadczenia i portfela klientów, od 3000 do 6000 zł netto), istnieje również opcja współpracy B2B;
  • premię uzależnioną tylko i wyłącznie od wyników sprzedażowych (im więcej roboczogodzin uhandlujesz, tym ona jest wyższa), nie ma sufitów premiowych;
  • opcję pracy zdalnej, spotkania operacyjne w biurze odbywają się 2-3 razy w miesiącu, liczą się wynik i podpisane umowy, nie liczba przepracowanych godzin;
  • samodzielność w organizacji swojej pracy;
  • samochód służbowy, laptop, telefon;
  • moglibyśmy tu napisać coś o młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, samozwańczym liderze branży, czy też świetnej atmosferze, ale to do oceny pozostawiamy Tobie.

Okres próbny „na rozruch” to 6 miesięcy (w tym czasie umowa na czas określony).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania,
mile widziane kilka słów o sobie/o doświadczeniu w treści zgłoszenia.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Production Care Group Sp. z o.o. Sp.k. ul Bodycha 39 Warszawa 02-495, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Production Care Group Sp. z o.o. Sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem
[email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy