Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Małuszów (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma „Master Serwis Opon” Spółka z o.o.
    posiadająca sieć serwisów ogumienia w całej Polsce, gwarantująca swoim klientom bogatą ofertę towarów i profesjonalny serwis z zakresu ogumienia
    poszukuje osoby na stanowisko:
    Handlowiec
    Miejsce pracy: Małuszów (pow. wrocławski)

    w nowym Oddziale w Małuszowie 55-040 Kobierzyce, Małuszów ul. Parkowa 1

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy osoby kontaktowej, dobrze zorganizowanej, dynamicznej, odpowiedzialnej, uczciwej, lubiącej nowe wyzwania, sumiennej, konsekwentnie dążącej do osiągnięcia założonego celu, mającej doświadczenie w handlu.

    Oczekiwania w stosunku do kandydata:

    • wykształcenie minimum średnie
    • prawo jazdy kat B
    • uczciwość, dyspozycyjność, systematyczność i zdolności organizacyjne
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • dobrze zorganizowane środowisko pracy w oparciu o umowę o pracę
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • rzetelny i klarowny system wynagrodzeń
    • szkolenie
    • niezbędne narzędzia pracy

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.