Logo Pracuj.pl

Handlowiec (Manager Regionu)

"BEST COMPANY SOLUTIONS" sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne budowanie sprzedaży i obsługa klientów Spółki
  • zorganizowana, projektowa praca w realizacji zadań
  • bliska współpraca z klientami gastronomicznymi (szefami kuchni, architektami, projektantami wyposażenia gastronomii obiektów gastronomicznych, kupcami, dyrektorami ds. gastronomii, inwestorami, etc.) jak również RETAIL, biura
  • tworzenie ofert i kalkulacji
  • zwiększanie sprzedaży poprzez poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • raportowanie aktywności, działań sprzedażowych i wyników sprzedaży
  • współpraca z zespołem oraz innymi działami
  • aktywny udział w szkoleniach produktowych
  • udział w targach branżowych
  • dbałość o wzorowe relacje z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pokrewnej branży i/lub w pracy przy realizacji kompleksowych projektów wyposażeniowych, np.: kuchni, barów gastronomicznych mile widziane
  • zmysł techniczny i umiejętność czytania rysunków technicznych (chęć nauczenia się)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjności, zaangażowanie, elastyczność
  • orientacja na cel i dążenie do jego realizacji
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • praktyczna umiejętność obsługi urządzeń (piece, ekspresy etc.)

To oferujemy

  • interesującą pracę
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń
  • możliwość pracy z markami PREMIUM
  • pracę u lidera w swojej branży

"BEST COMPANY SOLUTIONS" sp. z o.o.

Wyłączny dystrybutor najwyższej klasy urządzeń min. dla gastronomii na rynku polskim o ugruntowanej pozycji zatrudniający przeszło 100 osób, działający na terenie całego kraju od przeszło 10 lat w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko: Handlowiec (Manager Regionu)

Handlowiec (Manager Regionu), dolnośląskie