Handlowiec - Manager Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 12.07.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Początek naszej działalności wziął się z pasji do branży wnętrzarskiej. Właściciele mający doświadczenie w branżach inżynieryjnej, marketingowej, rekrutacyjnej, handlowej, finansowej oraz prawno-podatkowej postanowili spełnić się w branży wnętrzarskiej. Na początku dzieląc czas między dotychczasowe obowiązki służbowe a marzenia o czymś swoim pozyskiwali pierwsze zlecenia dla firmy. We wrześniu 2015 roku powstał pierwszy punkt handlowy.

    Na chwilę obecną posiadamy cztery punkty handlowe na terenie Warszawy oraz apetyt na więcej. Mamy własny oddział produkcyjny, kilku podwykonawców oraz sporą listę dostawców.

    Naszym celem jest zbudowanie rozpoznawalnej marki bazującej na zdrowych relacjach z klientami.

    Sposób na osiągnięcie powyższego to doskonała znajomość oferowanych produktów i usług, profesjonalne doradzanie oraz poszerzanie portfolio o wyselekcjonowane towary i usługi.

    Poszukujemy osób, które podobnie do nas szukają miejsca pracy, do którego chce się wracać. Rozwijać oraz spełniać się zawodowo. Zapraszamy serdecznie tych z Was, którzy dotychczas nie mieli doświadczenia w tej branży oraz tych świetnie się w niej odnajdujących i potrzebujących nowych wyzwań oraz rozwoju.

    W kontaktach z pracownikami stawiamy na relację opartą na pomocy w osiągnięciu wspólnie założonych celów, wzajemny szacunek, poważne traktowanie powierzonych zadań, uczciwość w comiesięcznym rozliczaniu się, zaangażowanie. Posiadamy całkowicie opisany i sprawdzony proces szkoleń, wdrożeń, schematów pozyskiwania klientów. Zawsze służymy pomocą.

    Zatrudniając ludzi kierujemy się bardzo ważną zasadą: Stworzyć stanowisko pracy, na którym sami siebie byśmy widzieli.

    Handlowca - Managera Sprzedaży
    z zacięciem do szeroko pojętego wyposażania wnętrz

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    Etap I - HANDLOWIEC - Obsługa klientów B2B i B2C. Doradzanie klientom. Pozyskiwanie klientów B2B i B2C. Sporządzanie ofert. Negocjowanie i finalizowanie zleceń , kontraktów, zamówień. Realizacja targetów oraz cykliczne raportowanie wyników sprzedaży.

    Etap II - MENAGER SPRZEDAŻY: Po opanowaniu Etapu I poszerzenie kompetencji o zatrudnienie i nadzorowanie handlowców. Odpowiedzialność za wyniki całego zespołu. Decyzyjność w zakresie polityki cenowej.

    Wymagamy:

    • Minimum trzyletnie doświadczenie jako handlowiec/doradca klienta/przedstawiciel handlowy i/lub dwuletnie doświadczenie jako pracownik zarządzający zespołem ludzi odpowiedzialnych za kontakty handlowe z klientami.
    • Znajomość pakietu Office (będzie weryfikowana podczas rekrutacji)
    • Języki: polski płynny w mowie i piśmie. Obce mile widziane lecz nie wymagane.
    • Prawo jazdy: kat. B
    • Dyspozycyjność: Praca wedle grafiku. Oprócz dni roboczych dwa weekendy/m-c. Po zbudowaniu zespołu jeden lub wcale.
    • Cechy: Lojalność, uczciwość, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami, realizacja swoich ambicji w pracy, wytrwałość, odpowiedzialność,

    OFERUJEMY:

    • Klarowne warunki dotyczące przebycia okresu próbnego oraz ścieżki rozwoju zawodowego po jego przebyciu.
    • Forma zatrudnienia: Okres próbny Umowa Zlecenie lub umowa terminowa dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą.
    • Po pozytywnym przejściu okresu próbnego umowa o pracę, kontrakt managerski lub umowa bezterminowa dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą.
    • Narzędzia pracy: Laptop, telefon, katalogi, wzorniki, próbki. Mile widziane własne auto - oferujemy zwrot kosztów za używanie własnego auta do celów służbowych,
    • Wynagrodzenie: podstawa + % od wykonanego w danym miesiącu obrotu jasno określony w stosownym załączniku do umowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CATALAYA DESIGN SYLWIA PIĘTKA (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez CATALAYA DESIGN SYLWIA PIĘTKA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sylwia@catalaya.pl.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 24 miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem sylwia@catalaya.pl

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.