Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec Markowych Osłon Przeciwsłonecznych

TOMASZ JASIEŃSKI sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Tomasz Jasieński od 30 lat specjalizuje się w sprzedaży i montażu wysokiej jakości osłon przeciwsłonecznych typu:

  • żaluzje fasadowe zewnętrzne,
  • rolety zewnętrzne aluminowe,
  • markizy tarasowe,
  • markizy okienne,
  • pergole,
  • automatykę do sterowania j.w. w zależnosci od warunków pogodowych i od życzeń Klienta.

Obowiązki

  • Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych z terenu całego kraju;
  • Utrzymywanie relacji z klientami;
  • Doradztwo produktowe;
  • Współtworzenie planów efektywnej sprzedaży;
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania dla HANDLOWCA

  • Gotowość do odbycia stażu montażowego (zależy nam żeby nasi sprzedawcy byli specjalistami od produktów i usług, które proponują klientom)
  • Wykształcenie w kierunku mechanicznym, elektrycznym, budowlanym i pośrednie
  • Znajomość zasad obsługi klienta i budowania relacji biznesowych;
  • Otwartość na ludzi i chęć nauki;
  • Gotowość do pracy na wysokościach, konieczność pomiarów z drabiny lub rusztowania
  • Prawo jazdy do 3,5 t.
  • Wyjazdy służbowe na terenie Polski

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1KV (jeżeli nie posiadasz przeszkolimy Cię!)
  • Doświadczenie w handlu, budownictwie albo montażu.
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie w systemie podstawa + premia uzależniona od wyników i zaangażowania;
  • Możliwość realizowania szkoleń oraz zdobywania certyfikatów - jesteśmy otwarci na chęci rozwoju naszych pracowników;
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków jak np. laptop czy telefon.

Ogłoszenie archiwalne