Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

handlowiec mebli kuchennych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w projektowaniu kuchni? Znasz programy tj. AutoCad albo pro100? Lubisz kontakt z ludźmi? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie ofertę pracy w Szczecinie.

    Nr ref.: 40028/11411
    Szczecin
    zadania:
    • sprzedaż produktów firmy
    • tworzeniu projektów kuchni w specjalistycznym programie
    • praca na terenie salonu mebli kuchennych
    • wyjazdy pomiarowe do klientów
    • obsługa klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    oferujemy:
    • pracę w od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 18
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
    oczekujemy:
    • wykształcenia minimum średniego
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomości programu AutoCad, pro100 lub innego do projektowania kuchni
    • otwartości, komunikatywności
    • prawa jazdy kat. B

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47