Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Merchandiser

Kessel Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie wdrożenia w siedzibie Klienta.

  • Zrealizowanie spotkań z osobami decyzyjnymi w punktach handlowych wskazanej sieci sprzedaży materiałów budowlanych z powierzonego obszaru działania (wyżej wymienione województwa), wskazanie na wytypowany asortyment,

  • Przeszkolenie z tego asortymentu wytypowanych przez kierownika punktu osób z obsługi punktu handlowego, ustalenie formy i kalendarza dalszego kontaktu.

  • Wskazanie decydentom w punktach handlowych: walorów towaru Zleceniodawcy, warunków handlowych, warunków realizacji dostaw i kosztu zakupu produktów ekspozycyjnych z oferty specjalnej

  • Przedstawienie oferty na utworzenie zatowarowania, poinformowanie o zasadach zwrotu i doprowadzenie do pierwszej aprowizacji magazynów

  • Raportowanie działań do Koordynatora Marek Własnych, wskazywanie spostrzeżeń operacyjnych, utrzymanie relacji telefonicznych z uczestnikami sieci w czasie trwania kontraktu

Nasze wymagania

  • Znajomość branży instalacyjnej, sanitarnej lub budowlanej.

  • Natychmiastowa dyspozycyjność.

  • Doświadczenie w pracy handlowca, z zadaniami typowymi dla merchandisera (wsparcie handlowców w punktach handlowych, eksponowanie towarów, szkolenie obsługi, zatowarowanie, kontrola stanów).

  • Wymagany co najmniej 5-letni staż na stanowisku związanym z handlem produktami technicznymi.

  • Komunikatywność.

  • Doskonała organizacja pracy.

To oferujemy

  • Profesjonalne wprowadzenie do pracy na powyższym stanowisku.

  • Samochód służbowy.

  • Informatyczną infrastrukturę stanowiska (laptop, komórka, modem).

  • Fundusz reprezentacyjny.

  • Pokrycie wszelkich wydatków podróżnych

Kessel Sp. z o.o.

Z początkiem roku 2004 na rynku polskim rozpoczęła działalność firma KESSEL Sp. z o.o., która jest wyłącznym przedstawicielem firmy Kessel AG. Siedziba firmy mieści się w Biskupicach Podgórnych (k. Wrocławia). Obejmując swym zasięgiem teren całego kraju, firma zapewnia produkcję, kompleksowe i fachowe doradztwo techniczno-projektowe, pomoc w doborze urządzeń oraz serwis.

Przewiń do profilu firmy

Handlowiec, Merchandiser – wdrożenie marki do sieci hurtowni materiałów budowlanych (zatrudnienie na czas określony 2 miesiące)

Miejsce pracy – praca handlowca na terenie województw: Mazowieckie, Lubelskie, Świętokrzyskie, południowa część Warmińsko – Mazurskiego, zachodnia część Podlaskiego.

Termin rozpoczęcia pracy– natychmiast.