Oferta pracy

Handlowiec

NOVEL -TECH Bogusław Strycharz Daniel Krępa Spółka CywilnaO firmie

NOVEL -TECH Bogusław Strycharz Daniel Krępa Spółka Cywilna

Wojska Polskiego 3

Mielec

NOVEL - TECH – firma z Mielca, zajmującą się projektowaniem oraz wykonawstwem elementów wyposażenia salonów sprzedażowych dla wielu firm o ugruntowanej pozycji na rynku, z różnych branż, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy handlowców.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejemy od 2006 roku i w branży w której funkcjonujemy Jesteśmy znaną, szanowaną i dobrze postrzeganą firmą. Nasza firma stawia na wysoką jakość realizowanych projektów, zaawansowanie technologiczne co wiąże się z najwyższym poziomem obsługi klientów.
Handlowiec
Zadania:
  • handlowa obsługa klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • sporządzanie ofert i pozyskiwanie zamówień,
  • obsługa i koordynacja zleceń klientów,
  • wyszukiwanie nowych możliwości współpracy z firmami w innych sektorach gospodarki.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów, szybkiego zdobywania informacji i prowadzenia negocjacji handlowych z klientami,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • nienaganna kultura osobista,
  • sumienność i samodzielność w osiąganiu zaplanowanych celów sprzedażowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, niezbędnym do prowadzenia rozmów i korespondencji z klientami zagranicznymi,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione w dużej mierze od efektów pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wyjazdy na targi, eventy, różnego rodzaju kursy związane z dokształcaniem i poszerzaniem wiedzy potrzebnej do rozwoju osobistego na tym stanowisku pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy