Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Kratki.pl

Handlowiec mobilny firmy

Kratki.plO firmie

  • Przemyśl

    Przemyśl, podkarpackie
  • Ważna 12 godzin
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz sprzedaż systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, kominków, biokominków, ogrzewaczy ogrodowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej,

  • Orientacja na wynik,

  • Kreatywność,

  • Optymizm,

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Szukamy ludzi samodzielnych i zorganizowanych dla których wyzwaniem i przyjemnością jest sprzedaż. Ludzi, którzy lubią i potrafią sprzedawać :)

To oferujemy

  • umowę o prace,

  • udział w wypracowanym zysku – brak górnego limitu wynagrodzenia,

  • samochód – Toyota Yaris,

  • Brand Kratki – znajomość przez Klientów marki Kratki, otworzy Ci ich drzwi,

  • szkolenia z technik sprzedażowych i produktowe,

  • super zespół, w którym pomagamy sobie i wzajemnie motywujemy.