Logo Pracuj.pl

Handlowiec Mobilny - Regionalny Przedstawiciel Handlowy

DUMEL sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i umacnianie wizerunku firmy
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku sprzedażowym
  • znajomość branży zabawkarskiej
  • zdolności negocjacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność, zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • osoby z doświadczeniem w zawodzie przedstawiciela handlowego lub pokrewnych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w kreatywnym zespole

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

W związku z wprowadzeniem nowych brandów, Firma DUMEL Sp. z o. o., działająca w branży zabawkarskiej, poszukuje osoby na stanowisko:

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Handlowiec Mobilny - Regionalny Przedstawiciel Handlowy, zachodniopomorskie